Pánské svetry

Pánské svetry už jsou nějakým tím rokem brány za samozřejmost, alespoň co se pánského šatníku týče. Nabízí totiž vlastnosti, se kterými plnohodnotně dokáže konkurovat například mikinám. Mezi hlavní vlastnosti tedy patří zejména zahřátí a neprofouknutí. Když se k těmto vlastnostem ještě přidá pohodlí a elegantní vzhled, zjistíte, že máte doma opravdu použitelný kus oblečení, za který se rozhodně nemusíte stydět.

Zpravidla rozdělujeme svetry do několika kategorií, do kterých patří například pánské pletené svetry nebo luxusní pánské svetry z lepšího materiálu. Pojďme se teď zaměřit na jeho využití. Svetr bývá nejčastěji pletený a používá se v chladnějším období k zahalení horní části těla. Svetru, který zahaluje i krk, se říká rolák, jenže ten nemusí vyhovovat úplně každému, i když doby, kdy rolák u krku kousal a nepříjemně škrtil, jsou již dávno pryč.

Svetry mohou být jednobarevné či vícebarevné, se vzory nebo bez vzorů. Jednobarevný svetr bývá ve většině případů společenský. Zejména se jedná o barvy černé, hnědé nebo bílé. Naopak vícebarevné uplatníme v běžném životě, v práci, ve škole nebo na nákupech. Co se týče vzorů, ty se objevují u většiny svetrů, jelikož jsou pro ně tolik typické a je úplně jedno, že se jedná o výraznější či méně výrazné vzory.


Doporučujeme:


Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější žena. Pro zvětšení penisu a podporu erekce jsou vakuové pumpy ideální erotickou pomůckou. Váš diskretni sex shop pro ty nejnarocnejsi zakazniky. Kvalitní porno videa zdarma pro každého fanouška erotiky a sexu.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!