Košilky nebo podprsenky?

Dobře navržená a kvalitní košilka může nahradit každou podprsenku. Nevěříte? Návrháři košilek vyrábí i modely s košíčky, takže podprsenka už není potřebná. Pokud máte menší prsa a ráda využíváte efektu push up, i vy si můžete košilku dopřát, protože se prodávají i tyto typy. Stejně tak si vyberou i ženy s větším poprsím. Zlobí vás podprsenky a košilky s kosticemi? Je to logické, každá z nás už zažila ten nepříjemný pocit, kdy kostice tlačí tam, kde nemá, a člověk musí v tomto nepohodlném spodním prádle strávit celý den. Řešením stejně jako u podprsenky jsou košilky s tvarovanými košíčky, ale bez kostic. Pomohou vám vytvořit pěkný výstřih stejně jako košilky vyztužené. Máte nějaké to kilo navíc a před sebou nějakou důležitou společenskou událost, kvůli níž chcete vypadat opravdu skvěle, ale tukové polštáře v pase vám to narušují? Tady pomůže korzetová košilka, která vám vytvoří během chviličky vosí pas bez diet a trápení. Mějte se ale na pozoru. Nošení korzetů bylo už v minulosti lékaři označeno za velice nezdravé, proto byste měla šněrovačku používat opravdu jen výjimečně.

Nelze rozhodnout, zda jsou lepší podprsenky, nebo košilky. Důležité je, aby zvolený druh spodního prádla vám dobře seděl a vy se tak cítila spokojená po celý den, kdy ho budete mít na sobě. S největší pravděpodobností jednou zvolíte košilku, jindy podprsenku podle nálady a také třeba oblečení, které budete mít na sobě, či společenské příležitosti. Výrobci spodního prádla si dnes dávají na svých produktech opravdu záležet, takže máte z čeho vybírat. Stačí jen zadat do internetového vyhledavače příslušné heslo a uvidíte, že všechny odkazy nestačíte ani projít. Většina žen má jak u košilek, tak u podprsenek svou oblíbenou značku, která je pro ně zárukou kvality. Tak, jako si kupujeme značkové jeansy nebo jídlo od určitého výrobce, i na spodním prádle se dá poznat, kdo ho vyrobil. Oblíbené je např. prádlo lormar, které disponuje opravdu krásnými kolekcemi jak košilek, tak podprsenek, jež uspokojí i tu nejnáročnější ženu. Záleží jen na vás, co si vyberete a jak hluboko do své či partnerovy kapsy budete chtít šáhnout.

Hledáte pánské kravaty, které oslní Vaše obchodní partnery a příbuzné? Luxusní boty pro ně často jsou důležitější než samotné oblečení, ke kterému je vybírají. Dámské luxusní boty na vysokém podpatku nabízí eshop Luxusní-obuv.cz. Rovné clip in vlasy ve tmavých i světlých odstínech. Batohy a brašny pro všechny outdoorové aktivity.

Netradiční košilky

Pokud jste fanoušky výjimečných věcí, zaujmout by vás mohly některé netradiční košilky. Mnoho výrobců prodává např. spodní prádlo inspirované jednotlivými svátky kalendářního roku. Proto můžeme v katalozích s prádlem najít třeba valentýnské košilky. Protože je svatý Valentýn svátek všech zamilovaných, jedná se většinou o košilky barevně laděné do červena či růžova, najít na nich můžeme potisk se srdíčky, amorovými šípy a podobnými atributy lásky. Mnohdy bývají tyto košilky navrženy v romantickém duchu, proto jsou jejich součástí nejrůznější krajky a jako materiál na výrobu se používá satén. Jindy se zase jedná o pádlo navržené v rozpustilém duchu. Obecně bývají tyto košilky oblíbeným dárkem ke svatému Valentýnu. Na opačném konci kalendářního roku se nacházejí Vánoce. Tento nejoblíbenější svátek roku rovněž inspiruje výrobce spodního prádla k produkci výrobků s vánoční tematikou. Převažující barvou je opět červená jako atribut ze zahraničí k nám transportovaného Santy Clause a zelená. Sexy santaclausovské košilky.

Vedle košilek inspirovaných svátky kalendářního roku můžeme do kategorie netradičních košilek zařadit i košilky erotické. Jejich funkce je totiž odlišná než u tradičních košilek. Nejsou ani tak oděvem, jako spíše nástrojem ke svádění. Převládající barvou u tohoto typu košilek je červená a černá, i když výjimkou nejsou ani jiné barvy. Nabídka tohoto typu prádla je opravdu pestrá, jak v obchodech, tak na internetu. Erotické košilky neprodávají jen sex shopy, ale pozornost jim věnují i přední výrobci spodního prádla. Jako v jiných oblastech i tady hraje často prim italské spodní prádlo. Pod pojem netradiční košilky se však může schovat cokoli. Od svatebních košilek až po výstřelky extravagantních módních návrhářů, kteří navrhují modely, které by si obyčejná žena jen stěží vzala na sebe. Avšak takto navržené prádlo může pomoci svému majiteli zviditelnit se ve světě módy, což není vůbec k zahození. V této oblasti je potřeba na sebe nějak upozornit, protože konkurence je obrovská a i ti nejslavnější návrháři nějak začínali.

Vše o kosmetické firmě Avon Cosmetics.

Noční košilky

Spaním stráví každý člověk asi jednu třetinu svého dlouhého života. Proto by nám nemělo být lhostejné, na čem a v čem spíme. Pokud nám záleží na kvalitním spánku, měly bychom pečlivě vybírat vše, co pro kvalitní spánek potřebujeme. Pečlivě bychom měli vybrat postel i matraci. Není to nic snadného, někdy je to opravdu úplná věda. Pozornost je potřeba věnovat také prostředí, ve kterém se ukládáme k spánku. No a v neposlední řadě se věnujme i tomu, v čem spíme. Jsou tací, kteří se spokojí jen s přikrývkou a s pyžamem či něčím podobným si hlavu nelámou. Nejraději spí tak, jak je pán bůh stvořil. Jiní si potrpí na pěkné noční prádlo a nutno říci, že ženy mají větší možnost výběru. Noční košilky nabízené prodejci prádla jsou opravdu pěkné. Vybírat můžete z velkého množství modelů.

Noční košilky mohou být bavlněné, potištěné medvídky a jinými roztomilými motivy. Na jedné straně vám zajistí pohodlné spaní, neboť přírodní materiály jsou pro kvalitní spánek to nejlepší. A roztomilí medvídci či jiné potvůrky vám pomohou navodit atmosféru uplynulého dětství, takže budete usínat jako kdysi dávno doma a vybaví se vám třeba i vůně domova, hlas vaší maminky a tatínka apod. Prostě všechno to, co dělalo v dětství váš domov domovem. Nutno ale poznamenat, že v takovéto noční košili svého partnera asi neohromíte. Pokud uvažujete o koupi opravdu sexy luxusní noční košilky pro potěchu sebe i partnera, můžete zvolit třeba nějakou košilku, kterou nabízí prádlo lormar. Toto značkové spodní prádlo disponuje opravdu pěknými kolekcemi, ze kterých si určitě vyberete.


Doporučujeme:


Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější žena. Pro zvětšení penisu a podporu erekce jsou vakuové pumpy ideální erotickou pomůckou. Váš diskretni sex shop pro ty nejnarocnejsi zakazniky. Kvalitní porno videa zdarma pro každého fanouška erotiky a sexu.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!